Rubriky
Dělníci internetu

Z CETINu s láskou

Nikdy neříkej nikdy – ale VDSL nikdy neumírá. Na konci loňského roku jsme totiž nasadili do tajné mise za jeho záchranu našeho nejlepšího agenta. Bonding s povolením zrychlovat. Dal se dohromady s naším terminátorem – a byla z toho pekelně svižná výhra v Casinu Routerale.

Díky bondingu totiž umíme celkem jednoduše zrychlit internet po kovových kabelech na dvojnásobek. Jak? Jednoduše připojíme do jednoho terminátoru dvě linky. Protože žiješ jenom dvakrát a jeden svět nikdy nestačí. Odladit tu technologii samozřejmě až taková brnkačka nebyla. Ale agent Bonding je zvyklý na větší šlamastyky. A protože za tuhle radost neúčtujeme ani korunu navíc, děláme to jen pro tvé oči, náš zákazníku. Jsme prostě síťař, který tě miloval.

Jsou lidé, kteří kovovým kabelům říkají: Br. No. A my to chápeme – taky se těšíme, až bude optika, kam až zlaté oko dohlédne. Ale zatím pracujeme s tím, že naše síť je taková chobotnička, některá chapadla jsou taková a jiná maková. A my se snažíme, aby i v roce 2020 pan Bond a metalické kabely měli jistotu, že není čas zemřít